Współrzędne N 51°20'52.3" E 22°06'29.3"
(81) 710 85 98, +48 609 054 893
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

AgroturystykaPrzyWawozie008
AgroturystykaPrzyWawozie005
AgroturystykaPrzyWawozie006
AgroturystykaPrzyWawozie003
AgroturystykaPrzyWawozie002
AgroturystykaPrzyWawozie007
AgroturystykaPrzyWawozie001
AgroturystykaPrzyWawozie004

Realizujemy Bony Turystyczne

Rąblów

Rąblów- Narty zimą, deska latem. Chociaż do gór stąd daleko, na lessowych stokach w Rąblowie też da się nieźle poszaleć. Trzy wyciągi pracują od rana do późnego wieczora, a licząca 640 m długości trasa jest regularnie ratrakowana i naśnieżana. W pogodne zimowe weekendy pełno tu fanów zimowych szaleństw. Na miejscu można wypożyczyć sprzęt i skorzystać z pomocy instruktora.

Więcej informacji na www.narty.pl

Kazimierz Dolny

Kazimierz leży w województwie lubelskim, w powiecie puławskim, nad Wisłą w zachodniej części Płaskowyżu Nałęczowskiego. Jest bardzo popularnym miejscem o wybitnych walorach turystyczno- wypoczynkowych. Dzięki atrakcyjnemu położeniu, bogatej historii, niepowtarzalnemu krajobrazowi, wspaniałej architekturze i dobrych warunkach klimatycznych - jest znany w kraju i na świecie. Rozwinięta sieć hoteli, pensjonatów i zakładów gastronomicznych sprzyja rozwojowi turystyki.

Więcej na www.kazimierz-dolny.com.pl

Nałęczów

Historycznie położony jest w Małopolsce (początkowo w ziemi sandomierskiej, a następnie w ziemi lubelskiej). W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do starego woj. lubelskiego. Przez miasto przepływa Bystra, prawy dopływ Wisły, oraz uchodząca do niej Bochotniczanka. Nałęczów to jedyne w Polsce uzdrowisko o profilu wyłącznie kardiologicznym. Leczy się tu przede wszystkim choroby: wieńcową, nadciśnienie tętnicze, nerwice serca i stany ogólnego wyczerpania psychofizycznego. Nałęczów posiada również dobre warunki dla rehabilitacji pacjentów po zawale serca i operacjach kardiochirurgicznych.

Zapraszamy na nocleg Nałęczów

Więcej informacji na www.naleczow.pl

Sanktuarium w Wąwolnicy

Początki chrześcijaństwa na Lubelskim Powiślu sięgają prawie tysiąca lat. Pamięć o szczególnej czci Matki Bożej w Kęble, oddalonym o 2 kilometry od Wąwolnicy, wiąże się z rokiem 1278. Po latach ten kult bardzo się rozwinął i rozprzestrzenił.

Więcej informacji na www.sanktuarium-wawolnica.pl